Blog Nasze Menu Współpraca Zamów Historia Kontakt

U nas zawsze znajdziecie pyszną i aromatyczną pizzę, przygotowaną na bazie doskonałego ciasta, którego recepturę opracowaliśmy w trakcie wielu prób i konsultacji. Składniki pizzy są zawsze świeże, dostarczane każdego ranka, sosy smaczne i wyraziste - przygotowywane na miejscu przez naszych kucharzy.

Niewątpliwą atrakcją jest możliwość patrzenia jak powstaje posiłek, który Państwo zamawiacie – kuchnia jest w ażurowy sposób przeszklona co daje nam kontakt z Gośćmi, a Państwu dostarcza dodatkowych wrażeń estetycznych.


Pracujemy 7 dni w tygodniu od 12 do późnych godzin wieczornych, można u nas zjeść służbowy posiłek lub kolację w gronie Rodziny i Przyjaciół – ciepła i domowa atmosfera naszego lokalu sprzyja spokojnej rozmowie i delektowaniu się pyszną pizzą.


Jani PIZZA mieści się przy ul. Krasińskiego 42 w Tarnowie, nieco poza ścisłym centrum. Gwarantuje nam to spokojną i cichą atmosferę, a w takiej najlepiej smakuje posiłek. Wzdłuż ul. Krasińskiego jest parking więc proszę nie martwić się o miejsce postojowe dla samochodu.


Dla osób, które preferują spędzenie czasu w domu proponujemy szybka dostawę pod wskazany adres. Dowóz na Terenie Tarnowa jest gratis – przy zamówieniu za min. 30zł. Nasi kierowcy to zawodowcy świetnie znający Tarnów, a specjalne torby termiczne gwarantują, że pizza z dostawą w Tarnowie jest zawsze ciepła i aromatyczna.